Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd
Slide background

Lokalizacja: Oss

OPIS

Poszukujesz pracy przy obróbce metalu? Lubisz spawać? Posiadasz certyfikaty spawalnicze?

Dla klienta z Oss specjalizujacego sie w produkcji dźwigów (żurawi wieżowych) poszukujemy doświadczonych spawaczy chcących pracować przy montażu oraz obróbce metalu.

ZADANIA

Do twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie metalu – stali wysokostopowej, spawanie, łączenie elementów, praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA

  • umiejęność spawania MIG MAG plus doświadczenie
  • certyfikaty spawalnicze
  • umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • umięjetność pracy samodzielnej z nastawieniem na jakość wykonywanej pracy
  • porozumiewanie się w języku angielskim

OFERUJEMY

Prace w rozwijającej się firmie z długoterminowym zatrudnieniem dającym możliwość rozwoju

oraz ciekawym wynagrodzeniem: €2300 – 3000

Ponadto, oferujemy zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne jesli jest to konieczne.

ZAINTERESOWANY?

Jeśli jesteś zainteresowany oferta oraz spełniasz powyższe wymagania skontaktuj się z nami telefonicznie : 073-711-3-717 oraz prześlij nam CV w jezyku angielskim na adres : polen@jobinvestment.nl

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]