Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Lokalizacja: s-Hertogenbosch

OPIS

Posiadasz doswiadczenie w pracy na magazynie? Chciałbyś pracować dla jednej z wiodących firm w swojej branży? Jeśli tak, to mamy coś własnie dla Ciebie! Firma SPS B.V., która jest jednym z wiodących producentów farb i innych wyrobów lakierniczych, zajmujaca się również wysylką ich do najpopularniejszych sklepów budowlano-dekoracyjnych poszukuje osob na stanowisko: orderpicker.

ZADANIA

W skład Twoich obowiązków bedzie należalo: komplementacja zamówień, obsluga wózka widłowego przedniego oraz inne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego przedniego (certyfikat mile widziany)
  • porozumiewanie się w języku holenderskim badz angielskim

Oferujemy prace na dłuzszy okres czasu, ze stalymi godzinami pracy od godziny 7:00 do 16:00 oraz 10:00 do 19:00 ze  stawka  €10,33 (+ dodatek 0,40 ADV = 10,78).

ZAINTERESOWANY?

Przeslij swoje cv w jezyku angielskim badz holenderskim na adres e-mailowy: polen@jobinvestment.nl oraz skontaktuj sie z nami telefonicznie, jesli masz pytania: 073-711-3-717.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: Job Investment Polen

[captainform id=”1157811″]